niedziela, 20 marca 2016

Wattpad: co to jest? | Lifestyle

Mogę się założyć, że większość z Was nie ma co robić wieczorem przed komputerem. Sprawdzacie maniakalnie fejsa, twittera czy inną tego typu stronę.Ja znalazłam już 4 miesiące temu stronę, na której jestem dostępna codziennie. Jest to strona, na której zakładacie sobie konto i dostajecie się na stronę główną.
Na górnym pasku macie tak naprawdę 90% funkcji tej strony:

Możecie tutaj tworzyć swoje własne opowiadania, pisać pamiętnik, a także czytać i oceniać opowiadania innych. Jest także opcja "dodaj do biblioteki" i "dodaj do listy lektur".
Tam gdzie znajduje się nazwa użytkownika (u mnie jest to: nataliaxsiema ) jest opcja rozwinięcia listy, na której znajdują się następujące rzeczy:

Opowiadania możecie napisać dosłownie o wszystkim. Mogą to być serie opowiadań, pojedyncze opowiastki czy nawet wiersze. Dzięki wattpadowi możecie nawiązać różne nowe znajomości z ludźmi, którzy także piszą.
Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa forma spędzania wolnego czasu (oczywiście, nie możecie siedzieć tak całymi dniami haha).
Teraz podam Wam listę kilku moich ulubionych opowiadań, które przeczytałam lub jestem w trakcie czytania:
https://www.wattpad.com/story/54344427-stalker
https://www.wattpad.com/story/46833903-perfekcja
https://www.wattpad.com/story/30854148-youtubers
https://www.wattpad.com/story/47108692-przyjaciel-mojego-brata

Podsumowując, Wattpad.com jest taką stroną, na której wielbiciele książek znajdą swój drugi dom.

Mam nadzieję, że post Wam się spodobał. Jeśli tak- zostańcie ze mną na dłużej, klikając przycisk "obserwuj" po lewej stronie.
Do następnego! :)