środa, 13 lipca 2016

5 rzeczy, których nigdy nie powinnaś robić | Lifestyle

W przerwie od recenzji, wpadłam na pomysł, żeby napisać coś w stylu poradnika, ale takiego na luzie i z przysłowiowym "jajem".
Zapraszam na poradnik dla płci pięknej, o tym czego nigdy nie powinnyście robić!
(źródło: weheartit.com)


 1. Nigdy, przenigdy- nie zakładaj bielizny w kropki lub w jakimkolwiek ciemnym kolorze, jeśli chcesz założyć jasną sukienkę (lub taką półprzezroczystą ). Jest to karygodny błąd numer 1 na mojej liście.
                                                          (źródło: weheartit.com)
2. Nigdy nie związuj włosów w kok na noc, jeśli masz mokre włosy. Włosy się wtedy niszczą, a do tego rano będziesz miała istną szopę na głowie. Uwierz- wiem co mówię.
                                                        (źródło: weheartit.com)

3. Jeśli na dworze jest upał, no tak +/- 30 stopni, NIGDY nie nakładaj całej tapety na twarz. Żadnego podkładu, żadnych korektorów, co najwyżej krem BB, który jest poniekąd przystosowany do tego typu sytuacji. No chyba, że chcesz wyglądać jakbyś się roztapiała- co kto woli ;)

4. Jeżeli chcesz być szanowaną przez innych i postrzeganą jako osobę, no przynajmniej dojrzałą, to nie ubieraj się jak na plażę, jeśli idziesz na miasto. To nigdy nie wychodzi. Krótkie szorty, przypominające majtki i tzw. "croptop" który jest naprawdę crop? No chyba, że za wszelką cenę potrzebujesz ściągnąć na siebie uwagę wszystkich.
                                                           (źródło: weheartit.com)

5. Ostatnią rzeczą, ale jakże ważną jest to, byś nigdy nie zabierała swojego faceta na zakupy, a jak już serio musisz to po wyjściu z przymierzalni w nowych spodniach czy bluzce- nie pytaj się czy wyglądasz w tym grubo. To praktycznie zawsze wprawia panów w zakłopotanie, bo taki facet ma wizję tego, że jak powie "Tak, wyglądasz w tym grubo"- obrazisz się, a jak powie "Nie, nie wyglądasz grubo"- stwierdzisz, że kłamie. I się obrazisz.

BO JESTEŚ KOBIETĄ.