niedziela, 12 lutego 2017

Jak spędzić ferie? | Lifestyle

Dzisiaj pozwólcie, że zamiast TAGu, mam dla Was mini poradnik, który może Wam się spodobać.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że teraz ferie zaczęły ostatnie województwa, w tym moje (Dolnośląskie), a pozostałym się to nie przyda. Nic nie szkodzi! Za rok też będą ferie :D1. Chcesz siedzieć w domu? Uzbrój się w mnóstwo chipsów, coli czy innego śmieciowego żarcia, zadbaj o to, by Ci było wygodnie i uświetnij te 2 tygodnie oglądając filmy i nadrabiając swoje ulubione seriale. Minus? Prawdopodobnie będziesz tak napromieniowany/na, że zaczniesz świecić w nocy.


2. Nie lubisz siedzieć w domu? Spokojnie, dla Ciebie też się coś znajdzie. Zawsze możesz wyjść do znajomych i razem pójdźcie do kina, na jakieś śmieciowe żarełko (kebab omnomnom ) czy nawet jakąś kulturalną imprezkę. Tylko wiesz, trzeba być ostrożnym, bo co za dużo to nie zdrowo.


3. Nie lubisz oglądać filmów i nie chcesz wychodzić z domu? Tak, dla Ciebie też coś mam. Oczywiście- książki! Zawsze możesz zamówić sobie z internetu książki, które Cię interesują (nieprzeczytane.pl i czytam.pl są chyba najlepsze :D ) lub przejdź się do biblioteki i wypożycz kilka pozycji. Nie dość, że przeżyjesz na pewno super przygodę z różnymi bohaterami, to jeszcze wzbogacisz zasób słów, których używasz. A i wszyscy inni dadzą Ci spokój, mogę Cię zapewnić.


4. Zawsze możesz też gdzieś wyjechać! Nie ważne czy z rodzicami, siostrą, bratem, chomikiem czy kimś innym. Spędzisz fajnie czas, zwiedzisz nowe miejsce, a w dodatku możesz porobić pierdyliard zdjęć, które powrzucasz później na fejsbuka. A Twoi znajomi zzielenieją z zazdrości.


A tak szczerze- róbcie co chcecie. Ferie to czas wolny, więc macie mnóstwo czasu na szaleństwa przed powrotem do szkoły. Ja będę miała trochę przedłużone ferie, bo w marcu mam praktyki zawodowe. Chociaż nie będę musiała chodzić do szkoły :D